• Ново
Денот на шикологијата n 'Ноќни безжични клеточни нијанси, fawn, 51 48
zoom_in

Денот на шикологијата n 'Ноќни безжични клеточни нијанси, fawn, 51 48

DEN 768.00

Износ
check Во продавницата.

Овие нијанси се наменети за внатрешноста на планината. Нашето намалување на бучава, намалување на бучава и лесна за употреба операција поврзана со нашата ткаенина за затемнување е совршен производ за расадник и е сертифициран најдобро за деца. За внатрешноста на монтирање е потребна минимална длабочина од 1,5 инчи или 2-инчен за плакнување во внатрешноста на монтирање. Ноќните нијанси на Денот на Чикологија се еколошки производ кој обезбедува точна количина на приватност без да мора да го загрози осветлувањето. Совршено за спална соба : Нашите разноврсни нијанси ви овозможуваат целосно да ја блокирате сончевата светлина кога сакате да спиете или да се префрлите на опцијата за филтрирање на светлина додека ја одржувате вашата приватност. Наместете го нивото на приватност по желба со намалување на сенката за нежно филтрирајте на сончева светлина или да ја подигнете сенката за целосно затемнување .Безжичен ден n 'Ноќни мобилни нијанси на мобилни мобилни нијанси со две различни непроирувања на ткаенина, додадена изолација и безжична карактеристика за лесна функција што непречено се прилагодува на посакуваното ниво на приватност.

Им се допаѓа и на купувачите..