• Ново
Регал имот безжичен затемнување на саќе, бела, 57W 64L
zoom_in

Регал имот безжичен затемнување на саќе, бела, 57W 64L

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

The 1.5" Regal Estate Cordless Blackout Cellular Shade is one of the best choices for maximum room darkness or privacy anytime of the day or night. This non-woven polyester window treatment offers extreme durability with a PVC top and bottom rail in a single cell Систем направен за да ја филтрира целата дојдовна светлина. За лесно прилагодување, едноставно држете ја долната железница и потоа нежно подигнете ја или спуштете ја клеточната сенка со рака. Клеточната сенка на безжичен затемнување е достапна во голем број на бои : бела, крем-бела, тен, тен, тен, тен -ит, песочно-бело, лате-бел и стерлинг сребро-бел. Овие мобилни нијанси на затемнување се неверојатен избор за спиење и направени да ги вклопат повеќето стандардни прозорци. присутни се мали деца и миленичиња. 57 WX 64 L е вистинска големина на сенка . се вклопува во рамката на прозорецот 57 до 57,5 ​​инчи ширина . Големини на должина достапни во 48 ", 64" и 72 "големини на ширина достапни од 20" до 72 ", во 1 /2 "зголемувања; нијанси може да се инсталираат внатре или надвор од рамката на прозорецот. Инсталирајте ги дополнителните центри за поддршка за поддршка и безбедност; Достапно во бело ;. Издржливи 1,5 "нијанси на затемнување на единечни ќелии направени од 100% неткаена полиестерска ткаенина; 100% затемнување на просторијата. За да се прилагоди едноставно држете ја долната шина; подигнете или пониска до посакуваната висина и прашина или вакуум за чистење. Беспрекорен и траен ПВЦ-железнички систем со безбеден дизајн безжичен дизајн и точно за наведените големини. Се одликува со бела поддршка за униформа изглед однадвор. Бесплатни сватови во боја се достапни, испратете ни е -пошта до услугите на услугите@ и да обезбедите број на Интернет -точки и информации за испраќање, ќе ја добиете вашата боја SWATCH со за 3-4 дена.

Им се допаѓа и на купувачите..