• Ново
Време и време на кратки ракави со кратки ракави на време и време
zoom_in

Време и време на кратки ракави со кратки ракави на време и време

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Time and Tru Women's Wocked Fasure е одличен додаток на вашата гардероба со топло време и е совршен за лесни денови. Фустанот се одликува со ракави на ракави кои додаваат елегантен допир, телото на фустанот е нивото со опуштено вклопување, што го прави удобна и разноврсна опција за секоја обична пригода. Нивоа. Флетер ракав. Сметување. Отворен V врат. Должина на коленото. Удобно.

Им се допаѓа и на купувачите..