• Ново
Вивијанио ХД Плус Големина Женски Фустани Дозвола Жени Бохо Цветни Долги Макси Фустан Вечерна Забава Без Ракави Летна Плажа Сарафан Флеш Зема Бело
zoom_in

Вивијанио ХД Плус Големина Женски Фустани Дозвола Жени Бохо Цветни Долги Макси Фустан Вечерна Забава Без Ракави Летна Плажа

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Жени Бохо Цветни Долг Макси Фустан Вечерна Забава Без Ракави Летна Плажа Сарафан Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Овој Специјален дизајн фустан и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен фустан! 3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Повод : Запознавање, Секојдневен, Партија, Плажа,за работа, дома Одмор и повеќе. Одговараат Заumn и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето Пол : Женски Повод : Секојдневен, Забавен, Дневен Материјал : Тип На Шифонска Шема : Дебелина На Цветниот Принт : Стандардна Линија На Половината : Природна Декорација : Непакуваното пакување вклучува : 1*Женски Фустан ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 EN : 34 Биста : 90cm/35.43 "Половината : 64cm/25.20 " Должина : 144cm/56.69" . Големина : М Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 EN : 36 Биста : 94cm/37.01 "Половината : 68cm/26.77 " Должина : 145cm/57.09" . Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 EN : 38 Биста : 98cm/38.58 "Половината : 72cm/28.35 " Должина : 146cm/57.48" . Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 EN : 40 Биста : 102cm/40.16 "Половината : 76cm/29.92 " Должина : 147cm/57.87" . Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 EN : 42 Биста : 104cm/40.94 "Половината : 78cm/30.71" Должина : 148cm/58.27 " Плус Големина Женски Фустани Дозвола Жени Бохо Цветни Долги Макси Фустан Без Ракави Вечерна Забава Летна Плажа Сарафан Флеш Зема. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Витките фустани можат подобро да ги покријат дефектите на фигурата. Материјалот е лесен и тенок, нема притисок врз горниот дел од телото, лесен за чистење. Едноставниот дизајн прави облеката никогаш да не излезе од мода.

Им се допаѓа и на купувачите..