• Ново
Рејлун Женски Долг Макси Фустан Фустан Со Цветен Принт Фустани Со Прерамки Со Лизгање Без Ракави Сарафан Со Замав Без Ракави Хавајски Обична Забава Виолетова 3XL
zoom_in

Рејлун Женски Долг Макси Фустан Фустан Со Цветен Принт Фустани Со Прерамки Со Лизгање Без Ракави Сарафан Со Замав Без Ракави

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Против Вратот Макси Фустан, Фустан Со Прерамки Без Ракави, Секојдневни Фустани Со Лизгање, Летни Боемски Фустанипар Тип На Шема : Цветно Печатенбојка : Розова, Виолетова, Сива, Зелена, Розова Црвена, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : В Должина На Ѓердан : Целосна Должина На Ракавот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Карактеристики : V вратот, без ракави, цветни печатени, повик плажа фустан. Тоа е толку убаво, ласкаво и може да биде облечено нагоре или надолу.2. Натпревар : овој женски фустан е многу разноврсен фустан. Изгледа одлично со сандали/чизми и долг ѓердан, нудат моден изглед за вас. Верувајте дека ќе добиете многу комплименти. Исто така, изгледа добро со палто или свилени чорапи кога времето ќе се излади.3. Повод : Одличен фустан за жени секојдневен/плажа/забава/дневно/канцеларија/свечена/дома/одмор / вечера датум. Потребен ви е ваков фустан за секој ден низ куќата и доволно е убаво да барате да се истрошите на канцеларија итн.4. Подарок : нашиот фустан е основниот фустан за жените wardrobe.It може и како роденденски подарок за вашата мајка, сопруга или пријателка.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Летен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Летен печатен сарафан, секојдневен фустан на плажа без ракави, боемски фустани за нишање. Нема сомнение дека летните месеци бараат шарена, светла гардероба. Прилика-дизајнот На Природата го прави овој фустан одличен избор за секојдневно носење, средба со пријателите, активности на отворено, излегување, улично носење, запознавање, дома, работа итн. Натпревар - можете да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит од наметка, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики.

Им се допаѓа и на купувачите..