• Ново
Непослушност Божиќни Фустани За Жени, Женски Елка Печатење Долг Ракав Круг Вратот Долг Фустан Плажа Секојдневен Макси Сарафан Портокал Л
zoom_in

Непослушност Божиќни Фустани За Жени, Женски Елка Печатење Долг Ракав Круг Вратот Долг Фустан Плажа Секојдневен Макси Сарафан

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Женски Елка Печати Долг Ракав Круг Вратот Долг Фустан Плажа Секојдневен Макси Сарафанкарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Овој специјален дизајн фустан и ќе ви го украде срцето, и удобно, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен фустан! Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни Одлично За забава,Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! За партиска облека. Season : Spring,Summer Gender : Women Occasion : Casual,Party,Daily Thickness : Standard Waistline : Natural Decoration : не ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер Женски Фустан Големина Шема : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Половината : 80см/31.50 " Рамо : 37см/14.57" Ракав : 57см/22.44 "Должина : 133см/52.36" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Половината : 86см/33.86" Рамо : 38.5 см/15.16 "Ракав : 58см/22.83" Должина : 135см/53.15 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Половината : 92см/36.22 " Рамо : 40см/15.75" Ракав : 59см/23.23 "Должина : 137см/53.94" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.88 "Половината : 98см/38.58" Рамо : 41.5 см/16.34" Ракав : 60см/23.62 "Должина : 139см/54.72" Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Половината : 102см/40.16" Рамо : 43см/16.93 "Ракав : 61см/24.02" Должина : 141см/55.51 " Содржи : 1пц џемпер фустан. Материјали : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Женски Елка печати долг ракав круг вратот и глуждот фустан л.долг ракав фустан. божиќен фустан за жени. Жените гроздобер модни елегантни вградени фустани се совршени за црква, коктел забава, вечера, датум, свадбена забава, Велигден, специјална пригода, носење на работа, канцеларија, бизнис, училиште, дипломирање на колеџ, одмор, патување, забава во градината, пикник, враќање на училиште итн.

Им се допаѓа и на купувачите..