• Ново
Женски Сарафани За Тенкови За Жени Ремен Без Ракави Ребрести Тенки Основни Цврсти Мини Фустани Клуб Улична Облека Фустан
zoom_in

Женски Сарафани За Тенкови За Жени Ремен Без Ракави Ребрести Тенки Основни Цврсти Мини Фустани Клуб Улична Облека Фустан

DEN 804.96

Износ
check Во продавницата.

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 93см/36.61 "Половината : 79см/31.10" Колк : 97см/38.19 "Должина : 75см/29.53" Ткаенина : многу е мека и добро се вклопува. Одличен квалитетен материјал го носеше ова денес за работа. Одлично се вклопува и е совршена должина. Симпатичен фустан за топло време убав материјал и удобен. Фустанот е добро изработен и убава должина за работа. Прилики : Одлично за летна облека. Добро е за шорцеви. Удобно и лесно за облекување и бидете подготвени за денот! Убав, едноставен, неструктуриран фустан за неформални прилики. Одлични карактеристики : Супер Мека и Удобна.Дишење и одлично за носење цел ден.Погодна Пригода : Секојдневен/Работен/Плажен/Празничен Стил. Добро За Пролет, Aut и Лето. Натпревар : Симпатичен Летен фустан одлично со накит, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики. Обичниот лабав фустан за лулашка, исто така, може да изгледа шик ако го спарите со ремен за ноќно излегување и во комбинација со пар чизми ќе направи да изгледате одлично. Quessive service qurve прво се придржуваме до клиентот. Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по продажбата. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни. Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница.

Им се допаѓа и на купувачите..