• Ново
Нулум Ниноне Шарени Ресел Површина Килим, 5 '8', Сина
zoom_in

Нулум Ниноне Шарени Ресел Површина Килим, 5 '8', Сина

DEN 707.68

Износ
check Во продавницата.

Чувајте го вашиот модерен дом во тренд со Овој Современ килим кој се одликува со стилски дизајн. Овој килим од 60% Волна, 40% Вискоза е совршен додаток на секој дом. Раката Се Појави Во Индија. Изработен од 95% Памук, 5% Полиестер. Сина боја.

Им се допаѓа и на купувачите..