• Ново
Артверс Цитати Повеќебојна Позадина Не Се Откажувајте Од Цитатот За Соништата Перница-Откачи Полиестер Голем
zoom_in

Артверс Цитати Повеќебојна Позадина Не Се Откажувајте Од Цитатот За Соништата Перница-Откачи Полиестер Голем

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Повеќебојна Позадина Не Се Откажувајте Од Цитатот од Соништата. Двострано печатење-Откачи поли материјал со долу алтернатива / разнесени и затворени. Од вашата трпезарија до влезот, до вашата спална соба или дневна соба, овој разноврсен килим може да оди каде било во вашата куќа. Украсен со комплементарни уметнички дела, овој шик дизајн совршено ќе одговара на вкусот на вашиот дом. Место Чиста / Сува Чиста Само Разнобојна Позадина Не Се Откажувај Од Твојот Цитат од Соништата. Двострано печатење-Откачи поли материјал со долу алтернатива / разнесени и затворени.

Им се допаѓа и на купувачите..