• Ново
Дизајн Куќа Ларалин Област Килим Во Гроздобер Избледени Тиркизна, 6 - Нога од 9-Нога
zoom_in

Дизајн Куќа Ларалин Област Килим Во Гроздобер Избледени Тиркизна, 6 - Нога од 9-Нога

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Домот Лајк 596338 Ларалин Килим прикажува гроздобер чувство преку повторно замислување на традиционалниот турски дизајн кој сигурно ќе и позајми лежерно, а сепак софистицирано чувство на секоја просторија. Прикажувајќи колаж од избледени медалјони во неговиот центар врамен со поукрасена граница, оваа преодна колекција нуди софистицираност во просторијата преку нејзината турска Инспирација За Оушак. Неговиот суптилен приказ на боја му овозможува на овој килим да понуди навестување за игра додека останува елегантен. Живописни златни и богати рубини тонови акцент мастило, индиго блуз, нудејќи чувство на смиреност и спокојство на традиционалната и модерната околина, правејќи совршен килим за детска соба. Не пролевање, издржлив, лесен за нега на тепих со површина од низок куп со димензии 6 Стапки 7 Инчи на 9 Стапки 6 Инчи. Изработени Во Турција.Овој производ доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција. Вакуум без тепач бар/самото место чисти само. Се препорачува професионално чистење. Тепих инспириран од турција, дизајниран од гроздобер нуди богато, софистицирано чувство додека користите бои за да внесете чувство на удобност и игра во секој дом. Изработени од полипропиленски влакна лесни за нега со памучна подлога го прават ова издржлив избор кој е пријателски за деца и миленичиња. Машински изработени и намерно потресени користејќи Технологија За Разбој На Моќност. Правоаголен килим со димензии 6 ' 7 "х 9 '6". Длабока, мастило сина и индиго база со поп од злато и рубин нудат бесплатна палета на повеќето декор. Меките синтетички влакна нудат топлина во просторијата и луксузно чувство под нозете. Елегантната ниска висина на купот од 0,35 " овозможува флексибилна употреба во различни простори : под врати, под трпезариски и канцелариски столови и простори со голем сообраќај. Килим рампа препорачува. Внатрешна употреба само. Лесен за нега на конструкцијата бара само правосмукалка без употреба на шипка за тепање, чистење на место и професионално чистење по потреба.

Им се допаѓа и на купувачите..