• Ново
Каскадер Автомобил, 360°Двострана Ротација 4wd RC Возило, Внатрешен Надворешен Електричен Автомобил Играчка, Роденденски Божиќни Подароци За Момчиња И Девојчиња, Црв?
zoom_in

Каскадер Автомобил, 360°Двострана Ротација 4wd RC Возило, Внатрешен Надворешен Електричен Автомобил Играчка, Роденденски Божиќни

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : . Висококвалитетен Материјал : висококвалитетна мека еластична гумена гума со дизајн на моделот на удар, апсорпција на удари, силен зафат, не се лизга, не се плаши од лизгави патишта. Погодно е да се прикажат разни акробации, да се прилагодат на различни патишта и може да се користат на различни места како што се песок, трева, планински патишта, внатрешни и надворешни. 360 Степени Стилска Ротација : овој каскадерски автомобил може да се тркала за 360 степени од двете страни, напред/назад, свртете лево/десно и поддржува целосно движење. Лесно се контролира со далечинскиот управувач за да се создаде пријатно искуство со игри. 2.4 GHz Анти-заглавување : каналите за Далечинско управување не се мешаат едни со други, и можете да се тркате со пријателите во исто време, носејќи различно тркачко искуство. Телото на овој трик автомобил ДОВЕДЕ шарени светлина дизајн, што го прави автомобилот повеќе блескави во мракот. Најдобар Подарок за Деца : верувам дека нашиот каскадерски автомобил ќе биде изненадувачки и задоволувачки роденден, божиќ, новогодишен подарок за момчиња и девојчиња на возраст од 5-14 години. Се надеваме дека вашите деца ќе имаат одлично време за игра со семејството или пријателите. Спецификации : . Материјал : АБС + Електронски Компоненти. Тип : 4wd Далечински Управувач Трик автомобил. Боја : Црвена/Зелена. Акробација автомобил батерија : 3.7 V 500m A. Батерија За далечинско Управување : 2a батерии (не се вклучени). Време на полнење : Околу 2-3 часа. Големина : 15 * 14.5 * 8.5 км. Големина на пакетот : 24 * 16,5 * 9см. Вклучен пакет : . 1* Далечински Управувач Трик Автомобил. 1* Батерија На Полнење. 1* Далечински Управувач (батериите не се вклучени). 1* УСБ Кабел За Полнење. . 360°Ротација. Двострано Превртување. Висококвалитетен Материјал.

Им се допаѓа и на купувачите..