• Ново
Мечки наспроти Крофни Мистерија Грав Колекционерска Фигура. Содржи единечни Мечки Наспроти Крофни Мистериозна Торба
zoom_in

Мечки наспроти Крофни Мистерија Грав Колекционерска Фигура. Содржи единечни Мечки Наспроти Крофни Мистериозна Торба

DEN 268.64

Износ
check Во продавницата.

Мечките наспроти крофните се супер слатки колекционерски предмети исполнети со грав. Овие Мечки ќе ви го украдат срцето А Крофните имаат нула калории или мозок но, тоа ги прави уште послатки! Одлучете дали сте тимска мечка или тимска крофна со оваа мечка наспроти крофни слепа торба! која изненадувачка играчка ќе ја добиете? таквите забавни кадифен играчки собери ги сите! Супер-меки и утешни : Овие плишани се направени од најмеките материјали, што ги прави совршени за гушкање и стискање во движење. Симпатични ликови : Изберете од низа слатки ликови од мечка како Медена Мечка, Мечка За Џвакање и Зуи Мечка или одлучете се за вкусни ликови од крофни како Фенси Крем и Сино-Мечка Матирано. Слатка и колекционерска : со 24 карактери во серијата, ќе сакате да ги соберете сите! Секоја мистериозна торба содржи еден лик од мечка или крофна, така што возбудата од изненадувањето ќе ве натера да се вратите за повеќе. Одлична идеја за подарок : велигденски кошници и пријатели за учење! Барате совршен подарок за саканата личност? Мечки наспроти крофни колекционерските плишани се уникатен и симпатичен избор што наскоро нема да го заборават! . Совршен за сите возрасти 4+ : Без разлика дали имате 4 или 104 години, овие плишани сигурно ќе донесат насмевка на вашето лице и удобност на вашето срце.

Им се допаѓа и на купувачите..