• Ново
Покмон TCG: Вулканионски митски колекции
zoom_in

Покмон TCG: Вулканионски митски колекции

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Целосна пареа напред со вулканион! Шест митски Покемон се собира во моќен состав, при што вулканион го презеде водството како зачудувачка целосна уметничка картичка! Добивате вулканион и уште пет картички за фолија, секоја прекрасна додаток на која било колекција-плус пет покемонски трговски картички за засилувачи на игри за засилувачи! Оваа кутија вклучува : 1 целосна уметничка промо-картичка со фолија во која има вулканион, уште 6 промо-картички со фолија во кои има митски Покемон, 5 Покемонски трговски картички за засилувачи на игри и код картичка за онлајн игра. Pokemon TCG : Митски колекции на вулканион.

Им се допаѓа и на купувачите..