• Ново
Aukfa 36 Трамполини за деца во затворен простор, брануваа со мрежа за куќиште, брануваа со рачка, брануваа за мали деца на возраст од 2-5 години, мала бранувана, розова
zoom_in

Aukfa 36 Трамполини за деца во затворен простор, брануваа со мрежа за куќиште, брануваа со рачка, брануваа за мали деца на возраст

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Стабилен дизајн - Оваа мини брануваа е поддржана од шест нозе за безбедна стабилност. Мат -скокање е прикачена рамномерно на рамката со галванизирани метални извори, која нуди добро монтирање на отскокнување. Безбедносни карактеристики - капакот на рамката за рамка од пена. Кога децата скокаат, не постои замена за правилен надзор на возрасни и придржување кон строги правила за безбедност. Брзо склопување - Потребни се помалку од 10 минути за да се инсталира брануваа. Подарете ги вашите деца со забавен физички излез што може да се игра и во затворено и на отворено. Издржлив дизајн - бидете сигурни дека оваа мини брануваа ќе го издржи предизвикот на редовна и честа употреба од активни, ентузијасти деца. Големина на производот : 36 x 36 x 32,65 инчи (l x w x h); Капацитет на тежина : 220 фунти; Тежина на производот : 17,64 bs Aukfa 36 "Трамполини за деца затворени, брануваа со мрежа за куќиште, брануваа со рачка, брануваа за мали деца на возраст од 2-5 години, мала бранувана, розова.

Им се допаѓа и на купувачите..