• Ново
Брод Модел брод с 1: Скала Хартија САМОСТОЈНА Играчка Образование Играчки Гроздобер Стил Едрење Брод Модел с За Момчиња Возрасни Деца Деца Подарок
zoom_in

Брод Модел брод с 1: Скала Хартија САМОСТОЈНА Играчка Образование Играчки Гроздобер Стил Едрење Брод Модел с За Момчиња Возрасни

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Децата можат да уживаат во истражувањето на нивната љубопитност и имагинација додека ги обучуваат своите логични вештини за размислување, моторни и решавање проблеми. Мажи Жени Модел Колекции Мозокот Закачка Загатки. : Целосно реактивирање дизајнот на традиционалниот антички едриличар, мал и исклучителен, е колекција што не може да ја пропуштат љубителите на моделот на брод. [Само Предизвик] : овој производ е дрвен класичен модел на едрење, а не готов производ . Ние обезбедуваме лесни за следење чекор по чекор инструкции. Издржлив за употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..