• Ново
Замена на REPC Radiator Bracket компатибилен со 2007 година- Chevrolet Silverado 1500, 2007 година- Chevrolet Silverado HD центар продаден индивидуално
zoom_in

Замена на REPC Radiator Bracket компатибилен со 2007 година- Chevrolet Silverado 1500, 2007 година- Chevrolet Silverado HD центар

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Replaces OE Number : 25811768 Replaces Partslink Number : GM1225316 Interchange Part Number : 25811768,GM1225316 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for your Обновување, поправка и потреби за одржување - ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Center Fit Note : Ново тело Stylechevrolet2007 Silverado 1500 (подмодел : LT, LTZ) 2008-2009 Silverado 1500 (Submodel : Dumdodel : Dumdodel : LT, LTZ) 2007 Silverado 2500 HD (подмодел : LT, LTZ, WT) 2008-2014 Silverado 2500 HD (подмодел : LT, LTZ, WT) 2007 Silverado 3500 HD (подмодел : LT, LTZ, WT) 2008-2014 Silverado 3500 HD (подмодел : LT, LTZ, WT) GMC2007 Sierra 1500 (Submodel : SLL, SLT) 2008-2009 Sierra 1500 (Submodel : SLT, SLT) 2011-2014 Sierra 2500 HD Denali2007 Sierra 2500 HD (Submodel : SLT, SLT, WT . Го заменува бројот на ОЕ : 25811768. Заменува број на делови : GM1225316. Број на размена на дел : 25811768, GM1225316. Fits Select : 2011,2013 CHEVROLET SILVERADO K1500 LT 2008,2012 CHEVROLET SILVERADO K1500 2009-2010 CHEVROLET SILVERADO C1500 LT 2007 CHEVROLET SILVERADO C1500 2011 GMC SIERRA C1500 SLE 2013 GMC SIERRA K1500 SLE 2009-2010,2012 GMC SIERRA C1500 2008 GMC SIERRA K1500 2007 GMC New Sierra K1500 2014 Chevrolet Silverado C2500 Heavy Duty LT 2007,2014 GMC Sierra K2500 Тешка и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..