• Ново
Викерман 11 22 Злато Магнолија Сјајна Сјај Вештачки Божиќ Спреј. Вклучува спрејови по пакување
zoom_in

Викерман 11 22 Злато Магнолија Сјајна Сјај Вештачки Божиќ Спреј. Вклучува спрејови по пакување

DEN 203.04

Износ
check Во продавницата.

Викерман 11" х 22 " Злато Магнолија Сјајна Сјај Вештачки Божиќ Спреј. Вклучете го овој прекрасен Спреј Магнолија во вашето празнично дрво или централно место на масата. Овој пенлив цветен Спреј содржи срамежливи ливчиња со сјајни акценти и има жица низ ливчињата и стеблото за лесно обликување. Испратете го вашиот празничен аранжман преку врвот со овие Треперливи Спрејови Со Магнолија. Вклучува 6 парчиња по пакување. Сјајот Нагласи. Жични Ливчиња и Стебло За Лесно Обликување. Сјајни Ливчиња. Се препорачува За Внатрешна Употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..