• Ново
Вилтон Сребрена 25-годишнината Трансферот
zoom_in

Вилтон Сребрена 25-годишнината Трансферот

DEN 241.76

Износ
check Во продавницата.

Гордо го прикажува бројот на години во брак Назначен во кристали, пенлив избор прави прекрасен спомен за почесната двојка. Користете како прелив за торта и во цветни аранжмани, букети и централни парчиња. Безбедна Храна. Сребрена боја насликана смола. Околу 5 1/4 во. високата вистинска големина на бројот е прибл. 2 1/2 во. високо. Гордо го прикажува бројот на години во брак Назначен во кристали, пенлив избор прави прекрасен спомен за почесната двојка. Користете како прелив за торта и во цветни аранжмани, букети и централни парчиња. Храна Безбедно сребрена боја насликани смола Околу 5 1/4 во. високата вистинска големина на бројот е прибл. 2 1/2 во. високи пенливи кристали. прекрасен спомен. торта топпер, цветни аранжмани, букети.

Им се допаѓа и на купувачите..