• Ново
Саливанс Вештачки Бери Трансферот 16Х Браун
zoom_in

Саливанс Вештачки Бери Трансферот 16Х Браун

DEN 9576.00

Износ
check Во продавницата.

Оваа вкусна гранка од бобинки може да ве наведе да претпоставите дека е деликатна за работа, но нашите квалитетни стебла се изградени за секоја задача. Наполнете вазни, букети со акцент или фрагменти од клипови за да го додадете овој украсен акцент на бутониери и корсажи.Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Донесете ја убавината на природата во затворен простор со вештачки растенија. Прекрасен, едноставен дизајн оди лесно со секој декор. За лесно одржување, само избришете ја со крпа. За внатрешна или покриена надворешна употреба. Ажурирајте ја секоја просторија со вештачки растенија.

Им се допаѓа и на купувачите..