• Ново
Мини Симулација Божиќ Бор Зема Стебла Вештачки Бор Игла План
zoom_in

Мини Симулација Божиќ Бор Зема Стебла Вештачки Бор Игла План

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

Покрај тоа, тие можат да се користат како дневна декорација за дома, продавница, хотел и така натаму.Боја : како што е прикажано материјал : Содржина на Пвц Пакет : 50 х борови пиксамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Мала големина и вистински изглед, овие борови избори се добра декорација и за трпезниот И За Божиќниот Венец од Цвеќе. Со дизајнот на бобинки и борови, овие борови се полни со радост на фестивалот. Тие се направени од материјал, така што може да се користат долго време. и висок квалитет. Може да се додаде на голите точки на вашите централни парчиња, букети, аранжмани и така натаму.

Им се допаѓа и на купувачите..