• Ново
Hearsенски хеланки на Terra & Sky Plus Plus Sime
zoom_in

Hearsенски хеланки на Terra & Sky Plus Plus Sime

DEN 156.64

Износ
check Во продавницата.

Овој моден пар на плус големина на одблесоци од Тера и Скај гарантира дека вашиот ден е кул, обичен и удобен колку што може. Овие хеланки доаѓаат во најразлични бои и забавни отпечатоци и обрасци, изработени од супер истегната ткаенина за без напорна удобност и стил. Само на. Материјал : 93% памук/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете стил со широк еластичен лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Опапена нога. Женски плус големина на одблесоци од Тера и небото.

Им се допаѓа и на купувачите..