• Ново
Белата Марка Женски Божиќни Хеланки
zoom_in

Белата Марка Женски Божиќни Хеланки

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Белата Марка Женските Празнични Хеланки се главен елемент во гардеробата што се истакнува во секоја пригода. Тоа е парче со среден пораст, тенок фит со прекрасен празничен принт. Спарете ги Овие Хеланки со бела Ознака со врв и какви било чевли за едноставен, секојдневен изглед. Мека За Допир. Среден Пораст. Тенок Фит.

Им се допаѓа и на купувачите..