• Ново
Времето и времето на женското руно наредени лесни хеланки, 2-пакувања
zoom_in

Времето и времето на женското руно наредени лесни хеланки, 2-пакувања

DEN 159.84

Износ
check Во продавницата.

Изгледајте стилски и се чувствувате пријатно со ова време и печатената пријатна вредност на нозете на жените 2pk. Тие се изработени од меки и истегнати полиестер и спандекс за да ја надополнат вашата форма. Овие временски и TRU хеланки се достапни во низа големини и отпечатоци за да можете да го најдете идеалното вклопување. Спандекс/полиестер. Еластична лента за половината. Удобно. Машинско миење ладно. Времето и пријатното нозе се достапни во разни отпечатоци и големини.

Им се допаѓа и на купувачите..