• Ново
Јобечо женски летен симпатичен фустан Со Копче За Вратот
zoom_in

Јобечо женски летен симпатичен фустан Со Копче За Вратот

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Тип на ставка : фустан. Пол : Жени. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Полиестер. Големина : С/М/Л/ХЛ. Боја : Темно кафеава,Розова,Сива,Црна,Каки,Темносина, црвена тула. Пакетот Вклучува : . 1* фустан. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. краток ракав. рафл ракав. рафл полите.

Им се допаѓа и на купувачите..