• Ново
Мајнос Жени Мажи Зимски Топол Жакард Меко Дно Памучно Велур Анти-Лизгачки Влечки Внатрешни Чевли, Темно Сиви
zoom_in

Мајнос Жени Мажи Зимски Топол Жакард Меко Дно Памучно Велур Анти-Лизгачки Влечки Внатрешни Чевли, Темно Сиви

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Опис : Материјал : Памучна Големина : S/36-37 : единствена должина 23-23, 5 cm M/38-39 : единствена должина е 24-24, 5 cm L/40-41 : единствена должина 25-25, 5 cm XL/42-43 : единствена должина 26-26, 5 cm Color : Розова, Виолетова, Темно Розова, Боја На Кафе, вклучен Е Темно Сив Пакет : 1 пар памук папучи Забелешка : Големината на рачното мерење може да има одредена грешка, таа е во опсег од € 1 cm, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект.Поради различни услови на осветлување и снимање, бојата на сликата може да се разликува од вистинскиот производ. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Карактеристики : . 1.Изработен од висококвалитетен памук, мек, удобен и дише. 2.Велур дното, не-лизгање, отпорни на абење. 3.Чувајте ги нозете топли во зима. 4.Внатрешни неми влечки, не водоотпорни. 5.Погоден за мажи и жени, достапен во различни бои.

Им се допаѓа и на купувачите..