• Ново
Засекогаш Млади Женски Кратки Вратило Дожд Чизми
zoom_in

Засекогаш Млади Женски Кратки Вратило Дожд Чизми

DEN 407.84

Износ
check Во продавницата.

Засекогаш Јанг му даде на класичното подигање на дождот многу потребен лифт за лице. Трендовскиот дизајн и класичниот стил на овие чизми за дожд ќе ве натераат да се радувате на влажното време. Одликувајќи се со стилски детал за странична тока за да ја заживеете вашата гардероба и да додадете личност во вашата облека. Направен да биде отпорен на прскање и отпорен на вода, оваа чизма ќе ги одржува вашите стапала топли и суви без да го загрози вашиот личен стил. Лесниот стил на влечење се вклопува над вашите омилени фармерки или понте панталони, обезбедувајќи удобно вклопување за целодневно носење. Засекогаш Младите чизми се конструирани со влечен ѓон за дополнителна стабилност и превенција од лизгање. Ништо нема да го осветли влажниот, мрачен ден како модерен пар чизми за дожд. Достапно во различни бои. Засекогаш Млади Дами Чизми За Дожд Со Кратки Вратила : вештачки материјал . Гумен горен/надворешен ѓон . Дами дожд чизми . Цврста боја . Детали за странична тока . Стил на повлекување . Отпорен на вода . Отпорен на прскање . Влечење единствен . Кратко вратило . Прибл. 10 " единствен на врвот . Прибл. 1 " пета. Достапно во различни бои . Исчистете го местото со мека крпа, не мијте ја машината, избришете ја суво.

Им се допаѓа и на купувачите..