• Ново
Најважен од Мук ЛУКС® Женски Клементински Чизми
zoom_in

Најважен од Мук ЛУКС® Женски Клементински Чизми

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Меки и слатки Најважни од мук ЛУКС® Клементинските Чизми се убав начин за загревање. Прекрасни плетени и слатки детали за вратоврска повлечете го вашиот изглед заедно додека издржливиот ѓон ги одржува стапалата топли и суви. Место чисто, без белило, суво рамно. Увезени. - Тпр Ѓон -100% Полиестерска Обвивка Од Вештачко Крзно -100% Акрилна Плетена Влошка Од Горна Пена-Женски Цели големини 6-11-Половина Големина Нагоре-повеќе опции за боја ги повлекуваат Најважните работи Од Влошката Од Мемориска Пена мук ЛУКС® за целодневна удобност. Вештачко крзно наредени . Функционален вештачки велур вратоврска акцент.

Им се допаѓа и на купувачите..