• Ново
Нема маица со долги ракави на Јуниор
zoom_in

Нема маица со долги ракави на Јуниор

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Класичен мета со долги ракави од без граници го одржува вашиот плакар пополнет во стил, со врат од лажичка и опуштено вклопување за да ве одржува удобно. Стил со џегингс, хеланки или фармерки. Ова е крајното парче за положување на секој изглед. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5â 10â и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои. Долг ракав за жени од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..