• Ново
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактни неутрални тонови Модерни блокирани форми, галерија за сликање, завиткано од платно, печатена wallидна уметност, дизајн од ennенифер Пакст?
zoom_in

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактни неутрални тонови Модерни блокирани форми, галерија за сликање, завиткано од платно, печатена wallидна

DEN 719.84

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија. Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер . За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : сликарство; хартија; платно ;. Дизајн од ennенифер Пакстон Паркер.

Им се допаѓа и на купувачите..