• Ново
Худ Шарка Компатибилен со 2005-Акура Тл Десен Патник
zoom_in

Худ Шарка Компатибилен со 2005-Акура Тл Десен Патник

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Продадена Количина НА СПЕЦИФИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : Продадена поединечно заменува Ое Број : 60120sepa00zzzreplaceslink Број : Ac1236103nterchange Дел Број : 60120 SEPA00 ZZ, Ac1236103waranty : 1-годишна Замена Неограничена-ШАРКА за гаранција за километража Произведена од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашата потреби ЗА ОБНОВА, Поправка и одржување - производ ЗА ЗАМЕНА на ОЕ за вашиот оштетен или постар фабрички дел.Компатибилен со следниве возила : Позиција : Dightacura2005 - 2008 TL Заменува Ое Број : 60120 SEPA00 ZZ. Заменува Деловиброј На Врската : AC1236103. Размена На Дел Број : 60120 SEPA00 ZZ, AC1236103. Одговара Изберете : 2006 АКУРА 3.2 ТЛ 2005,2007 - 2008 АКУРА ТЛ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..