• Ново
Худ Шарка Компатибилен со 2012-Хонда ЦР-В Десен Патник
zoom_in

Худ Шарка Компатибилен со 2012-Хонда ЦР-В Десен Патник

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Продадена Количина НА СПЕЦИФИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : Продадена поединечно заменува Ое Број : 60120t0aa00zzzreplaces Број На Дел : Ho1236131nterchange Дел Број : 60120 T0 AA00 ZZ, Ho1236131waranty : 1-годишна Замена Неограничена-ГАРАНЦИЈА за километража ШАРКА Произведена од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби ЗА ОБНОВА, Поправка и одржување - производ за замена НА Ое за вашиот оштетен или постар фабрички дел.Компатибилен со следниве возила : Позиција : Dighthonda2015-2016 CR-V SE2012-2016 CR-V (submodel : EX, EX-L, LX, touring) Заменува Oe Број : 60120 T0 AA00 ZZ. Заменува Деловиброј На Врската : HO1236131. Размена На Дел Број : 60120 T0 AA00 ZZ,HO1236131. Одговара Изберете : 2012-2015 ХОНДА ЦР-В ЕКСЛ 2016 ХОНДА ЦР-В ЕКС И повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..