• Ново
Худ Шарка Компатибилен со 2004-Мазда Лево Возачот
zoom_in

Худ Шарка Компатибилен со 2004-Мазда Лево Возачот

DEN 631.20

Износ
check Во продавницата.

Продадена Количина НА СПЕЦИФИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : Продадена поединечно заменува Ое Број : Б32х52420 Замена На Делови Број На Врска : Размена На Дел Број : Б32х52420а, Ма1236115 Гаранција : 1-годишна Замена неограничена-ШАРКА за гаранција за километража Произведена од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - Производ За Замена НА ОЕ ЗА вашиот Оштетен или постар фабрички дел.Компатибилен со следниве возила : Позиција : Left Mazda2008-2009 3 GT Хечбек, За Модели Без Turbo2008-2009 3 GT Седан2004-2009 3 i2007-2009 3 Mazdaspeed Хечбек, За Модели Без Turbo2004-2009 3 S Хечбек, За Модели Без Турбо2004-2009 3 S Хечбек, За Модели Без Turbo2004-2009 3 S Хечбек, За Модели Без Turbo2004-2009 3 S Хечбек, За Модели Без Turbo2004-2009 3 S Хечбек, За s sedan2005 3 Sp23 Хечбек, За Модели Без Turbo2005 3 SP23 Sedan2008 3 (Подмодел : gs, gx)2009 3 (Подмодел : gs, gx) седан заменува oe број : B32h52420a. Заменува Деловилинк Број : Ma1236115. Размена На Дел Број : Б32Х52420А, МА1236115. Одговара Изберете : 2007-2009 МАЗДА 3 јас 2004-2006 МАЗДА 3 И повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..