• Ново
Време и трајно плетен фустан без ракави
zoom_in

Време и трајно плетен фустан без ракави

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Разновиден и лесен за стил, времето и плетениот фустан без ракави на TRU е задолжително за гардеробата на секоја жена. Носете удобен кардиган и станови или одлучете се за печатени хулахопки и ниски потпетици за да ги измешате работите. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : MIDI должина; седи на коленото. Затворање : Стил на влечење. Ракави : без ракави. Ockебови : 2 странични џебови од цвест имаат најважни работи. Карактеристики : вратот со ребрести лажички; стил на замав; Истегнување плетено измислица. Фустан без ракави за жени од време и вистинито.

Им се допаѓа и на купувачите..