• Ново
Pената на пионер измешана плетена фустан, жени
zoom_in

Pената на пионер измешана плетена фустан, жени

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Продолжете со лесно, но шик со овој нивоа плетен фустан од Pioneer Woman. Ткаенината со памук за памук е совршена за ласкаво, удобно вклопување, бидејќи овој фустан од пуловер е направен во прекрасни цветни отпечатоци во длабоки тонови на накит. Совршено за сите ваши свечености, овој фустан со должина на коленото се одликува со ракави за V-вратот и мафини за додадена талент. Верзиите за девојчиња и мали деца се достапни (се продаваат одделно) за забавно усогласување! Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : должина на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Shirred puff ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат; цветни отпечатоци; Слаб плетено тело. Плетен фустан на жените од пионер. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Им се допаѓа и на купувачите..