• Ново
Време и време на краткиот ракав со кратки ракави со време и време, со џебови со џебови
zoom_in

Време и време на краткиот ракав со кратки ракави со време и време, со џебови со џебови

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Вашиот нов изглед за сезоната е ветре со времето и без напорниот плетен фустан без напор. Дизајниран со лесен стајлинг на пуловер, овој фустан ве подготвува во еден момент, додека нивото на телото ви дава завршна обработка. Најдобриот дел? Овој фустан е полн со две странични џебови за уште поголема погодност. Подигнете го изгледот со јасни бели патики и вашите омилени обетки за злато обрач за забавна, обична облека. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5â 10â и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета А-линија; Должина на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : треперење на цвест; Ниво на каросерија. Ниво плетен фустан со џебови за жени од време и вистинито.

Им се допаѓа и на купувачите..