• Ново
Женска Мода Работна Облека Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови Ленти Печатени Врвови
zoom_in

Женска Мода Работна Облека Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови Ленти Печатени Врвови

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Женска Мода Работна Облека Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови Ленти Печатени Врвови проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 97% Полиестер, 3% Спандекс Женски Модни Туники Со Кратки Ракави Секојдневна Маица Со Кратки Ракави За Жени Погодна за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде е толку лесно да се спари со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Tops Size USUKEUBust Sleeve Shoulderlengths4834100cm/39.37"22cm/8.66"44cm/17.32"68cm/26.77"M61036108cm/42.52"23cm/9.06"46cm/18.11"70cm/27.56"L81238116cm/45.67"24cm/9.45"48cm/18.90"72cm/28.35"XL101440124cm/48.82"25cm/9.84"50cm/19.69"74cm/29.13"XXL121642132cm/51.97"26cm/10.24"52cm/20.47"76cm/29.92"XXXL141844140cm/55.12"27cm/10.63"54cm/21.26"78cm/30.71"XXXXL162046148cm/58.27"28cm/11.02"56cm/22.05"80cm/31.50"XXXXXL182248156cm/61.42"29cm/11.42"58cm/22.83"82cm/32.28" ♞изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. ♞Класичен V-врат, лабаво вклопување, кратки ракави, висок низок раб, две страни поделени; доволно Долго за покривање на колковите. ♞Висок Квалитет. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. ♞Со својот крој за слабеење и трендовски изглед, лесно се совпаѓа со секоја облека. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони. Класичниот дизајн е најдобриот избор за моден стил!. ♞Карактеристики : Истегнување, врв во Секојдневен стил, плисирана предна блуза, врв без ракави со туника со тркалезен врат, маичка за одблесок на Полите, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот. Совршен е за пролет, лето, fall и зима.

Им се допаѓа и на купувачите..