• Ново
Umитај Жени В-Вратот Ракав Кошули Печати Чипка Обична Блуза Лабава Работа Туника Врвови
zoom_in

Umитај Жени В-Вратот Ракав Кошули Печати Чипка Обична Блуза Лабава Работа Туника Врвови

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Жените V-Вратот 3/4 Ракав Кошули Печати Чипка Обична Блуза Лабава Работа Туника Врвовиспроверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : лесен материјал, супер мек, ќе ве одржува стилски цел ден, но ќе ве одржува ладни.Прилики : секојдневно носење, запознавање, спорт, училиште, работа, улично носење итн. Лесен за носење со чизми, фармерки, хеланки за стилски изглед.Совршено оди со вашите омилени фармерки, панталони итн. Нега : Рачно перење/машинско перење на ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, закачете се да се исуши.Карактеристики : Секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм : Секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и стил. Мека и удобна, ќе се заљубите во неа кога ќе ја примите.Ве молиме имајте предвид дека деталите за големината варираат помеѓу боите. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Информации за производот : Сезона : Сите сезони пол : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Полиестерл Должина : Редовно Вклопување : миење Со Средна големина : Миење Раце во ладна вода, закачување или сушење на линија што добивате : 1 женско top Size Bust Shoulder Sleeve Length S104cm/40.94"44cm/17.32"43cm/16.93"69cm/27.17"M110cm/43.31"46cm/18.11"44cm/17.32"71cm/27.95"L116cm/45.67"48cm/18.90"45cm/17.72"73cm/28.74"XL122cm/48.03"50cm/19.69"46cm/18.11"75cm/29.53"XXL130cm/51.18"52cm/20.47"47cm/18.50"77cm/30.31"XXXL138cm/54.33"54cm/21.26"48cm/18.90"79cm/31.10"XXXXL146cm/57.48"56cm/22.05"49cm/19.29"81cm/31.89"XXXXXL156cm/61.42"58cm/22.83"50cm/19.69"83cm/32.68 "" моден едноставен дизајн. Ова е одлично основно парче кое заслужува место во вашата гардероба!. Материјал : ткаенина погодна за кожата, мека текстура, удобна и дише, погодна за женска нежна кожа. Избор на подарок : Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. +Ладни врвови на рамената совршен пар со слаби фармерки, хеланки, чевли,здолништа, шорцеви итн. Костум за пролет/лето и за многу прилики, Како Што Се Работа, Канцеларија, Кафуле, Дневно, Датум, Училиште, Викенд, Бизнис, Летна Плажа, Каузална Облека итн.

Им се допаѓа и на купувачите..