• Ново
Хеи_к Женски Блузи Облечени Обични Женски Обични Модни Плус Големина Печатени Без Ракави Копче V-Вратот Пуловер Врвот
zoom_in

Хеи_к Женски Блузи Облечени Обични Женски Обични Модни Плус Големина Печатени Без Ракави Копче V-Вратот Пуловер Врвот

DEN 79.84

Износ
check Во продавницата.

Женска Секојдневна Мода Плус Големина Печатено Копче Без Ракави V-Пуловер На Вратот Топвоменска Секојдневна Мода Плус Големина Печатено Копче Без Ракави V-Пуловер На Вратот Ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.карактеристика : материјалот Е лесен и супер мек за да ве стопли цел ден додека ве одржува ладни прилики : Секојдневно Носење, Одмор, Божиќ, Состаноци, Спорт, Училиште, Работа, Улично Носење итн. Лесен за носење со чизми, фармерки, слаби хеланки за стилски пролетен, есенски и зимски изглед.Облеката е совршена за вашите омилени фармерки, панталони и многу повеќе. Нега На Облека : Рачно/Машинско Перење Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Закачете Суво.Карактеристики : секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додавајќи елеганција и чувство за мода. Тоа е меко и удобно, и ќе ви се допадне кога ќе го примите.Забележете дека деталите за големината варираат во зависност од бојата. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.информации за производот : Сезона : лето : женски повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент патување должина : Редовно Вклопување : Точно на методот на перење големина : рачно перење во ладна вода, закачување или сушење на линија Што Добивате : Женски Резервоар 1 X Top Size Bust Length S98cm/38.58"70cm/27.56"M102cm/40.16"71cm/27.95"L108cm/42.52"72cm/28.35"XL114cm/44.88"73cm/28.74"XXL120cm/47.24"74cm/29.13"XXXL126cm/49.61"75cm/29.53"XXXXL132cm/51.97"76cm/29.92"XXXXXL138cm/54.33"77cm/30.31 "" моден едноставен дизајн. Ова е одлично основно парче кое заслужува место во вашата гардероба!. Материјал : ткаенина погодна за кожата, мека текстура, удобна и дише, погодна за женска нежна кожа. Избор на подарок : Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. +Ладни врвови на рамената совршен пар со слаби фармерки, хеланки, чевли,здолништа, шорцеви итн. Костум за пролет/лето и за многу прилики, Како Што Се Работа, Канцеларија, Кафуле, Дневно, Датум, Училиште, Викенд, Бизнис, Летна Плажа, Каузална Облека итн.

Им се допаѓа и на купувачите..