• Ново
Уникатни поволни цени Зипер на свиленкаста сатенска перница за тело Пинк 21 72
zoom_in

Уникатни поволни цени Зипер на свиленкаста сатенска перница за тело Пинк 21 72

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие капаци на перници за тело се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Уникатни поволни цени, патент од свилен сатен, куќиште за перница за тело, изработена од сатенска свилена ткаенина. Достапна големина : 21 "x 48"; 21 "x 54"; 21 "x 60"; 21 "x 72". Затворање на патент. Соф и удобна текстура. Вклучува само 1 парчиња свилен сатен перници, перницата не е вклучена.

Им се допаѓа и на купувачите..