• Ново
Гајам Класичен Печатење Јога Мат, Црница Кластер
zoom_in

Гајам Класичен Печатење Јога Мат, Црница Кластер

DEN 319.52

Износ
check Во продавницата.

Најдете го вашиот центар на Оваа Јога Подлога. Оваа подлога со дебелина од 4 мм ќе ви помогне да бидете удобни за вас и вашите зглобови за време на секоја поза, додека стисокот без лизгање ќе ве држи на место. Направено без шесте најштетни фталати и без латекс. Дебелина 4мм ? лесен и издржлив. Текстура,?леплива? нелизгачка површина. ПВЦ, 6п слободен ? ослободени од шесте штетни фталати. Бесплатна јога библиотека на онлајн содржини со купување.

Им се допаѓа и на купувачите..