• Ново
Кластер за грозје од јога гејм
zoom_in

Кластер за грозје од јога гејм

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Кластерот за грозје од гејм Мат 4мм ви дава совршена количина на амортизирање на зглобовите што ви требаат за време на секоја рутина на јога или фитнес. Оваа јога-мат има леплива текстурална површина што не се лизга за одлична влечење и супериорен зафат со стилски реверзибилен дизајн со 2 бои за да одговара на какво било расположение и да ве одржува фокусирани и мотивирани. Нетоксичен и 6p бесплатно. Оваа душек дебелина од 4мм ќе ве задржи вас и вашите зглобови удобни за време на која било поза или практика, додека затегнување без лизгање ве одржува на место. Дизајн со 2 бои. Без 6 п.п.

Им се допаѓа и на купувачите..