• Ново
4 9 'Ендура-алуминиумска колона, квадратна вратило, не-прилагодени, флуитирани, подготвени, подготвени за боја W Capital & Base
zoom_in

4 9 'Ендура-алуминиумска колона, квадратна вратило, не-прилагодени, флуитирани, подготвени, подготвени за боја W Capital & Base

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Колоните на ендора-алуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом. Издржливи и убави, овие колони додаваат неверојатна вредност во вашиот дом. Покрај тоа, тие се практично без одржување, лесни за инсталирање и имаат можност за можности за носење на оптоварување, сите по дел од цената на традиционалните колони. Може да завитка 3 "тркалезни натписи или 3 квадратни објавувања. Може да се исече на точна висина. Капацитет за лежиште од 12,000 фунти . практично без одржување со траен финиш на палто во прав. Совршен за резиденцијални и комерцијални апликации. Одличен избор за употреба на реновирање и нови градежни проекти.

Им се допаѓа и на купувачите..