• Ново
Екена Мил работник 16 W 05'H Занаетчиски класичен плоштад затегнат, мазна колона, тосканска капитал и тосканска база
zoom_in

Екена Мил работник 16 W 05'H Занаетчиски класичен плоштад затегнат, мазна колона, тосканска капитал и тосканска база

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување и практично без одржување! Класичните колони за занаетчиски серии не се склони кон иста штета на животната средина како вистинското дрво, како што е разделување или пукање. Нивните зглобови за заклучување Е-З нема да се одвојат заради непропорционалните промени во димензиите на панелот. Кога се применуваат две палта на акрилна латекс боја, класичните колони за занаетчиски серии ќе испорачуваат години на услуга, како што вети нивната ограничена гаранција за живот против гниење, корозија и оштетување на влагата. ОСНОВА : 20 5/8 "Капа на надворешна ширина : 17 3/4 " Outisde ширина на дното на вратилото : 16 "Внатре во ширина Врвот на вратилото : 12 " Внатре во ширина направена од проширен клеточен ПВЦ. Подготвени за вашиот премиер и боја. Практично перформанси без одржување. Дизајнот на зглобот за заклучување E-Z ја прави инсталацијата ветре. Собрани околу структурна поддршка. Доаѓа со ограничена гаранција за живот.

Им се допаѓа и на купувачите..