• Ново
Ekena Millwork 26 W 34 H правоаголник Gable отвор: подготвен, функционален, мазен пропуст на бор, проветрувач W 1 4 рамка за рамна трим
zoom_in

Ekena Millwork 26 W 34 H правоаголник Gable отвор: подготвен, функционален, мазен пропуст на бор, проветрувач W 1 4 рамка за

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Доаѓа комплетно со скрининг на метал за да ги задржи надворешните елементи каде што припаѓаат. Достапно во груба пила или мазна. Може да се обои или да се обои.

Им се допаѓа и на купувачите..