• Ново
Ekena Millwork 4 W 22 D 30 H Merced Block Rough Sawn Bracket W Офсет заграда, Западен црвен кедар
zoom_in

Ekena Millwork 4 W 22 D 30 H Merced Block Rough Sawn Bracket W Офсет заграда, Западен црвен кедар

DEN 1824.00

Износ
check Во продавницата.

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Им се допаѓа и на купувачите..