• Ново
Екена Милхаурд 4 H 1 8 P 1 2 L ,, Dylan Spring Chow Rail
zoom_in

Екена Милхаурд 4 H 1 8 P 1 2 L ,, Dylan Spring Chow Rail

DEN 1919.20

Износ
check Во продавницата.

Нашата прекрасна железничка столица додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел. Тие се направени од уретан со голема густина, што му дава на секое парче уникатни детали што го имитираат традиционалните дизајни на малтер и дрво, но во дел од тежината. Ова значи едноставна и лесна инсталација за вас. Овие исто така најчесто се користат за ефтин изглед на Wainscot. Може да се сече, дупче, заниша или прикова. Слична густина на онаа на бор. Убави детали и дизајн. Фабрика подготвена и подготвена за боја. Може да се обои или да заврши факс. Лесна за лесна инсталација.

Им се допаѓа и на купувачите..