• Ново
За 33 широки ролетни, чисти држачи за монтирање на поликарбонат за ПВЦ, композитни и дрвени ролетни
zoom_in

За 33 широки ролетни, чисти држачи за монтирање на поликарбонат за ПВЦ, композитни и дрвени ролетни

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

За фиксна инсталација на монтирање, нашите држачи за монтирање на поликарбонат се совршено решение. Тие нудат едноставна инсталација со убави резултати. Совршен за инсталирање на дрво или композитни ролетни. За ролетни 33 "во ширина. Инсталација на хардвер за фиксна бленда. Совршен, лесен метод на инсталација. 4 горе/долу и 4 странични чисти поликарбонатни држачи вклучени. Инсталира 1 пар дрво, ПВЦ или композитни ролетни. Нема да 'рѓаат како метални држачи.

Им се допаѓа и на купувачите..