• Ново
За Жени Боемско Лето Надвор Од Рамото Симпатичен Фустан Надуен Ракав Возбудлив Миди Фустан На Плажа Бел
zoom_in

За Жени Боемско Лето Надвор Од Рамото Симпатичен Фустан Надуен Ракав Возбудлив Миди Фустан На Плажа Бел

DEN 319.68

Износ
check Во продавницата.

Женски Боемско Лето Надвор Од Рамото Симпатичен Фустан Надуен Ракав Возбудлив Миди Фустан На Плажатакарактеристики : Материјал : изработен од висококвалитетен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа. Бидете слатки и женствени со овој лелеав фустан! Одликувајќи се со бујната и супер слатка силуета оваа сезона, ќе живеете за рушениот стил на биста на овој миди фустан, набраздено здолниште, дизајн на врвки и слатки надуени ракави! насмевнете се, овој миди фустан има квадратно деколте, висок струк, со еластични ленти на рамото/ракавот што можат да се истрошат од рамото или на рамото како што сакате, и карактеристика на вештачко ниво за пределот на здолништето. Така ќе бидете опремени и разгорени.Совршен за лето, забава, плажа, одмор, одмор, собир итн. Стилизирајте ја вашата со симпатична соодветна чанта, едноставни блок потпетици/слајдови и вкусен накит.Упатство за перење : се препорачува машинско перење со вреќа за перење, не избелувајте/пеглајте, закачете или исушете ја линијата.Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија : лето што добивате : 1 ПАРЧЕ Фустан Летни Фустани За Жени 2023 година. Свадба Гостин Фустани За Жени. Макси Фустан За Жени. Сарафани За Жени. Плус Големина Летни Фустани. Свечени Фустани За Жени Сарафани За Жени. Женски Боемски Лето Надвор Рамо Симпатична Облека. Издувам Ракав Возбудува Тече Плажа Миди Фустан. Бело. Униформни Фустани. Полиестер. Средна Должина. Краток Ракав. Материјал : изработен од висококвалитетен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа. Бидете слатки и женствени со овој лелеав фустан! Одликувајќи се со бујната и супер слатка силуета оваа сезона, ќе живеете за рушениот стил на биста на овој миди фустан, набраздено здолниште, дизајн на врвки и слатки надуени ракави! насмевнете се, овој миди фустан има квадратно деколте, висок струк, со еластични ленти на рамото/ракавот што можат да се истрошат од рамото или на рамото како што сакате, и карактеристика на вештачко ниво за пределот на здолништето. Така ќе бидете опремени и разгорени.Совршен за лето, забава, плажа, одмор, одмор, собир итн. Стилизирајте ја вашата со симпатична соодветна чанта, едноставни блок потпетици/слајдови и вкусен накит.Упатство за перење : се препорачува машинско перење со вреќа за перење, не избелувајте/пеглајте, закачете или исушете ја линијата.Пол : Женокација : Дневен, Секојдневен Тип На Шема.

Им се допаѓа и на купувачите..