• Ново
Бигл Мајка Маица, Унизе Женска Кошула, Сопственик На Бигл, Кул Куче Мајка Подарок, Хедер Воена Зелена, Средна
zoom_in

Бигл Мајка Маица, Унизе Женска Кошула, Сопственик На Бигл, Кул Куче Мајка Подарок, Хедер Воена Зелена, Средна

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Бигл Мајка Маица, Унисекс Женска Кошула, Сопственик На Бигл, Кул Куче Мајка Подарок. Ова Е Унисекс Хедер Воена Зелена средна маица дизајнирана, печатена и продадена Од Евертри Облека. ГОЛЕМИНА-Нашите маици се унисекс големина, така што жените не заборавајте да нарачате една големина надолу, освен ако не е најпосакувана лабава одговара. Мажите треба да ја нарачаат својата нормална големина. КВАЛИТЕТ прикажаните засукани ракави се само за стилизирање.

Им се допаѓа и на купувачите..