• Ново
Каваи Маица Каваи Кошула Каваи Облека Јапонски Каваи Кошули За Жени Каваи Облека За Тинејџерки
zoom_in

Каваи Маица Каваи Кошула Каваи Облека Јапонски Каваи Кошули За Жени Каваи Облека За Тинејџерки

DEN 255.68

Износ
check Во продавницата.

Пикадинис Каваи Маица Каваи Кошула Каваи Облека Јапонски Каваи Кошули За Жени Каваи Облека за Тинејџерки Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Каваи маичка за жени и девојки.Пакет : 1 парчиња кратки ракави печатени маици. Розова аниме шема печатени јасно. Ако сакате лабаво вклопување, можете да изберете големина нагоре. Ве молиме, обрнете внимание на водичот за тежина во азиска големина пред да го земете.

Им се допаѓа и на купувачите..